Важлива інформація! Працює новий програмний комплекс!

Важлива інформація! Працює новий програмний комплекс!

Шановні споживачі!

Повідомляємо Вас, що з метою підвищення якості обслуговування споживачів, ТОВ «Євро-Реконструкція» з 01 січня 2021 року введено в експлуатацію новий програмний комплекс Білінгова система розрахунків із споживачами «Мій дім» та оновлено Особистий кабінет споживача, який входить до нового програмного комплексу.

Відповідно, з січня 2021 року споживачі отримали рахунки на оплату наданих послуг нового зразку, які сформовані на базі нового програмного комплексу та містять усю необхідну інформацію щодо фактичних обсягів та вартості наданих послуг, а також передбачають можливість перевірки споживачем коректності нарахувань обсягів та вартості наданих послуг по  квартирі споживача за показниками будинкового або квартирних засобів обліку (у разі  їх наявності та належного технічного стану).

В  оновленому Особистому кабінеті споживача зазначається інформація про фактичний стан розрахунків споживача за надані послуги (заборгованість/переплата), яка обліковувалась станом на 01.01.2021 року та подальші взаєморозрахунки за звітні  періоди.

Інформацію щодо взаєморозрахунків за надані послуги  в попередніх періодах (до 01.01.2021р.) споживачі можуть перевірити у платіжних документах (квитанціях), які щомісячно надавались виконавцем послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».
Також для отримання інформації про взаєморозрахунки за попередні періоди (до 01.01.2021 р.), споживачі можуть звернутись до Департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за адресою пров. Гната Хоткевича, 2.

Звертаємо Вашу увагу, що у разі, якщо при реєстрації в оновленому Особистому кабінеті споживача, Вами виявлені неактуальні дані споживача (персональні дані, кількість зареєстрованих осіб та інше)  або некоректні дані квартирних засобів  обліку теплової енергії та/або гарячої води (номер, показники, дата наступної повірки та інше), просимо Вас невідкладно повідомити про це виконавця послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та надати копії підтверджуючих документів для внесення змін (копії  паспорту, документу на право власності,  довідки про кількість зареєстрованих осіб; свідоцтва про повірку квартирних лічильників, технічного паспорту лічильника, акту пломбування, тощо).

Звернення та копії підтверджуючих документів  споживачі  можуть направити поштовим відправленням на адресу ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (вул. Гната Хоткевича, 20), електронним відправленням на електронну адресу : [email protected] або надати нарочно до Центру обслуговування споживачів (вул. Павла Усенка, 3).

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»