Вчасно сплачуйте за спожите тепло: кожен Ваш платіж надзвичайно важливий!

Шановні споживачі!

Інформуємо Вас, що виконавець послуг з постачання теплової енергії та гарячої води ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в умовах різкого загострення енергетичної ситуації у м. Києві та в цілому у нашій державі, забезпечив своєчасне підключення житлових будинків, освітніх та лікувальних закладів, об’єктів критичної інфраструктури до систем централізованого теплопостачання на початку опалювального сезону 2022-2023 років.

При цьому наголошуємо, що стале проходження найскладнішого опалювального сезону 2022-2023 років в умовах воєнного стану, ліквідація аварійних ситуацій та забезпечення своєчасного відновлення теплопостачання безпосередньо залежатиме від оплати споживачами наявної заборгованості та проведення своєчасних розрахунків за надані послуги.

Сподіваємося на Вашу особисту відповідальність та розуміння необхідності проведення термінової оплати наявної заборгованості та своєчасних розрахунків за спожиті послуги, для забезпечення комфортних умов у Ваших оселях протягом опалювального сезону.

Кожен Ваш платіж – це надзвичайно важливий, Ваш особистий внесок у забезпечення енергетичної стабільності нашої держави.

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»