Відбулось відкрите обговорення питань схвалення «Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік» та перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік!

Відбулось відкрите обговорення питань схвалення «Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік» та перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2019 рік!

Відповідно до «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», 26 вересня 2019 року в Українській національній інформаційній агенції «Укрінформ» відбулось відкрите обговорення питань щодо перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії та схвалення «Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік».

Слухання відбулися за участю представників Київської  міської влади, керівництва і спеціалістів підприємства та активних жителів Дніпровського і Дарницького районів міста Києва.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» як ліцензіат Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з  виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях (ТЕЦ), постачання теплової енергії, а також є виконавцем послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, навів розрахунки тарифів на види ліцензійної діяльності.

Причинами зміни тарифів на відпуск електричної та на виробництво теплової енергії за групами споживачів було виокремлено: зміна виробничої програми та структури палива за видами натурального палива; підвищення ціни на паливно-енергетичні ресурси; зростання виробничих та матеріальних витрат; витрати на оплату праці; врахування  прибуткової складової тарифів, відповідно до розробленої Інвестиційної програми  з виробництва електричної та теплової енергії  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на 2019 рік та інші.

Реалізація заходів інвестиційної програми сприятимуть підвищенню рівня надійності та економічності роботи основних фондів ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (генеруючого та допоміжного обладнання виробників електричної та теплової енергії), виконанню екологічних заходів, які направлені на зниження негативного впливу забруднюючих речовин на навколишнє середовище, ринковій інтеграції.

Необхідність встановлення тарифів на види діяльності на 2019 рік забезпечить беззбитковість діяльності підприємства та надійність й безперебійність енергозабезпечення споживачів м.Києва.

ПРОТОКОЛ відкритого обговорення (слухання) питання щодо схвалення «Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік», встановлення для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з 01.01.2019 року тарифу на відпуск електричної енергії, встановлення для ТОВ «ЄВРО- РЕКОНСТРУКЦІЯ» з 01.01.2019 року тарифу на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралі