Відбулося відкрите обговорення питань внесення змін до “Інвестиційної програми ТОВ “Євро-Реконструкція” з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2018 рік” та перегляду тарифів на 2018 рік.

Відповідно до «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», 06 березня 2018 року в Українській національній інформаційній агенції «Укрінформ» відбулось відкрите обговорення питань щодо перегляду тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії;  теплову енергію (виробництво, транспортування, постачання) та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води та внесення змін до Інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2018 рік для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

Слухання відбулися за участю представників Київської  міської влади, керівництва і спеціалістів підприємства та активних жителів Дніпровського і Дарницького районів міста Києва.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» як ліцензіат Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з  виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях (ТЕЦ), постачання теплової енергії, а також є виконавцем послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, навів розрахунки тарифів на види ліцензійної діяльності.

Серед основних причин зміни тарифів виокремлено: підвищення ціни вугілля; підвищення ціни газу для інших споживачів; виробничі матеріальні витрати; витрати на оплату праці; внесення змін до Інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на 2018 рік (схваленої Постановою НКРЕКП від 28.12.2018 року №1500) в частині включення з 1.05.2018 року до переліку заходів Інвестиційної програми статтю «Будівництво установки очищення димових газів котлоагрегату ст. №7 від пилу» та інші.

Для уникнення збитковості при реалізації теплової енергії, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» має намір у 2018 році переглянути тарифи на теплову енергію для всіх категорій споживачів та послуги з централізованого опалення й централізованого постачання гарячої води для населення.

Необхідність встановлення нових тарифів на види діяльності на 2018 рік забезпечить надійність та безперебійність енергозабезпечення споживачів м.Києва.

Протокол відкритого обговорення (слухання) питання щодо  внесення змін до “Інвестиційної програми  ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2018 рік», встановлення для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» тарифу на виробництво електричної енергії та тарифу на виробництво теплової енергії, тарифу на теплову енергію (виробництво, транспортування, постачання) в розрізі груп споживачів, тарифу на послуги з централізованого опалення та  централізованого постачання гарячої води для населення