Відновлення гарячого водопостачання по зоні надання послуг ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”

Відновлення гарячого водопостачання по зоні надання послуг ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ”

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» спільно з КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» починаючи з 20 липня 2020 року проводили гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність підвищеним тиском. Такі роботи допомагають визначити слабкі місця на мережах.

У ході проведення гідравлічних випробувань оператором магістральних теплових мереж були виявлені численні пориви. КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» продовжує ліквідовувати пошкодження. Зокрема, на магістральних мережах №3 та №4.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» було виконано всі необхідні роботи на внутрішньостанційних теплових мережах і з 01 серпня підприємство розпочало подачу теплоносія до магістральних теплових мереж №2, №5 та №6. Сьогодні протягом дня проходять останні підключення споживачів Дніпровського та Дарницького районів, ввіреної зони обслуговування підприємства, теплові мережі до яких не мають пошкоджень.

Магістральні теплові мережі №3 та №4 залишаються в роботі КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», продовжуються роботи по усуненню існуючих зауважень. Відповідно подачу теплоносія до даних мереж, у вигляді гарячої води у будинках споживачів, буде розпочато після завершення робіт з ліквідації пошкоджень.

Графік усунення пошкоджень відображається на сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» по мірі надходження заявок на їх ліквідацію від оператора мереж. В разі відсутності гарячого водопостачання у Вашому домі та відсутності адреси у списку відключення ГВП на нашому сайті, Ви можете звернутися до диспетчерської служби КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за телефонами: (044) 287-84-05, 1557 (зі стаціонарного телефону), (067)654-70-72 (з мобільного).

Проханням з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань.

Гідравлічні випробування теплових мереж є необхідною умовою безаварійного проходження наступного опалювального сезону.