До відома ОСББ, ЖБК та управителів житлових будинків щодо підготовки будинків до опалювального сезону 2021-2022 років

До відома ОСББ, ЖБК та управителів житлових будинків щодо підготовки будинків до опалювального сезону 2021-2022 років

Опалювальний сезон не за горами. Підготовка станційного обладнання ТОВ «Євро-Реконструкція» до нового опалювального сезону на заключному етапі.

Разом з тим, для своєчасного влючення опалення у домівках споживачів, окрім підготовки енергетичного устаткування теплоелектроцентралі та зовнішніх теплових мереж, ретельної підготовки потребує й внутрішньобудинкова система теплопостачання.

Відповідно, балансоутримувач чи інша організація, що здійснює управління житловим фондом, зобов’язані провести перевірку технічного стану внутрішньобудинкової мережі та конструктивних елементів будівлі й отримати акт готовності до опалювального періоду, відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду».

Звертаємо вашу увагу, що необхідно виконати затверджений перелік заходів із підготовки теплових пунктів, внутрішньобудинкових систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання до експлуатації в опалювальному періоді.

На 1 жовтня 2021 року, по зоні теплопостачання ТОВ «Євро-Реконструкці», 100% готові до включення опалення – школи, дитячі садочки та лікувальні заклади.

В свою чергу, житлові будинки підготували будівлі та отримали акти готовності до опалювального сезону на 76%.

ТОВ «Євро-Реконструкція» нагадує, що підготовка будівель до опалювального сезону є одним з найважливіших заходів щодо забезпечення стабільної та  надійної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Шановні споживачі, ОСББ, ЖБК та управителі житлових будинків, звертаємо увагу на необхідність в найкоротші терміни завершити підготовку ваших будинків до опалювального сезону та отримайте акт готовності!

Подбайте про тепло у ваших домівках сьогодні, адже до старту нового опалювального сезону залишилося зовсім мало часу!