До відома ОСББ, ЖБК та управителів житлових будинків, щодо підготовки до нового опалювального сезону

До відома ОСББ, ЖБК та управителів житлових будинків, щодо підготовки до нового опалювального сезону

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує, що підготовка будівель до опалювального сезону є одним з найважливіших заходів щодо забезпечення стабільної та  надійної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Підприємство зі своєї сторони завершує підготовку станційного обладнання для забезпечення вчасного початку опалювального сезону.  Відповідно до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, балансоутримувач чи інша організація, що здійснює управління житловим фондом, зобов’язані здійснити підготовку будинків до опалювального сезону та отримати акт готовності.

На сьогодні, по зоні теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІ», підготували будівлі та отримали акти готовності до опалювального сезону на 100% тільки школи та дитячі садки. Лікувальні заклади готові до включення опалення на 65%, і лише половина житлових будинків отримала акти готовності до опалювального сезону – 52%.

Шановні споживачі, балансоутримувачі будинків (ЖЕО, приватні ЖЕки і ОСББ)! Будьте відповідальними! Подбайте про підготовку Вашого будинку до опалювального сезону та отримайте акт готовності! До старту нового опалювального сезону залишилося зовсім мало часу.