Відповідаємо на питання щодо відсутності гарячого водопостачання!

Відповідаємо на питання щодо відсутності гарячого водопостачання!

У Дніпровському та Дарницькому районах наразі не підключені до системи гарячого водопостачання близько 300 багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться у зоні надання послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечило подачу теплоносія до теплових мереж для забезпечення гарячою водою усіх домівок споживачів.

Відсутність гарячого водопостачання у цих будинках пов’язана з продовженням усунення пошкоджень на теплових мережах їх оператором – КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», а також проведенням оператором планових ремонтних робіт. Зокрема, лише 173 багатоквартирні житлові будинки наразі відключені від гарячого водопостачання у зв’язку з поточним ремонтом тепломагістралі №4, ще 47 житлових будинків без гарячої води через виконання планових ремонтних робіт на дільницях магістральної теплової мережі №5.

Відповідно гаряче водопостачання до кожного з цих будинків може бути відновлено лише після проведених робіт оператором зовнішніх інженерних мереж – КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Нагадаємо, що з переліком адрес відключення послуги з постачання гарячої води та строками її відновлення Ви можете ознайомитися на сайті ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» у розділі “Ремонт теплових мереж: адреси відключення послуги теплопостачання та ГВП”, за посиланням: https://tec4.kiev.ua/remont/

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» приносить вибачення за незручності та просить з розумінням поставитися до проведення планових та аварійних робіт оператором теплових мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Також повідомляємо, що за період відсутності гарячої води плата за послугу не нараховуватиметься.

Підприємства енергетичної галузі пройшли дуже важкий опалювальний сезон 2022-2023 років. Наразі ми продовжуємо справлятися з ворожими викликами, робимо все можливе, щоб наступний опалювальний сезон був надійним та безперебійним для наших споживачів.