Віталій Кличко: 20 жовтня розпочинаємо опалювальний сезон у столиці

Завтра, 20 жовтня, у столиці розпочнуть опалювальний сезон. Усі будівлі, за технологічним графіком, підключатимуть до системи теплопостачання. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Завтра, 20 жовтня, розпочнемо в столиці опалювальний сезон. У складних умовах воєнного стану в Києві здійснили всі необхідні підготовчі роботи. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, розуміючи яким складним буде цей опалювальний сезон. Бо ворог цілить в об’єкти критичної інфраструктури, намагається залишити українців без життєво необхідних послуг», – наголосив Віталій Кличко.

«Рішення про старт опалювального сезону ми ухвалили виходячи, насамперед, з погодних умов – поступове похолодання та низьку температуру вночі. Також важливим чинником для початку опалювального сезону є необхідність економити електроенергію. Щоб кияни не вмикали електрообігрівачі та кондиціонери і не перевантажували систему електропостачання. Заклади соціальної сфери ми розпочали підключати раніше – за індивідуальними заявками. Крім того, багато з них оснащені індивідуальними теплопунктами, що дозволяє дистанційно регулювати подачу тепла та використовувати його раціонально», – повідомив Віталій Кличко.