ВІТАЄМО З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Шановні колеги, партнери, дорогі друзі!

 

Від усього колективу ТОВ «Євро-Реконструкція» прийміть найщиріші побажання у день нашого з Вами спільного свята — ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА!

День енергетика – професійне свято, яке об’єднує багато поколінь енергетиків: молодих спеціалістів, котрі лише починають свій трудовий шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, ветеранів, на яких ми рівняємось. Всі, хто присвятив себе енергетиці, це люди стійкі характером, віддані обраній професії.

Професія енергетика надзвичайно важлива і почесна, адже фахівці галузі, завдяки своїй наполегливій праці, віддаючи всю свою енергію, сили, знання та вміння, щодня дарують тепло та затишок у кожну оселю.

Тож від усього серця дякуємо Вам, друзі, за плідну роботу, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм і відданість справі!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, сімейного благополуччя, нових яскравих вражень та віри у світле подальше майбутнє української енергетики! Нехай у Ваших домівках завжди панує родинний затишок, буде світло та тепло! Мирного неба, впевненості у завтрашньому дні  та усіляких життєвих гараздів!

Зі святом, дорогі енергетики!

З повагою генеральний директор
ТОВ «Євро-Реконструкція» В’ячеслав Селіванов та
колектив підприємства