Всі будинки мають отримати акти готовності до опалювального періоду – ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ

Всі будинки мають отримати акти готовності до опалювального періоду – ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує, що підготовка будівель до опалювального сезону є одним з найважливіших заходів щодо забезпечення стабільної та  надійної роботи системи теплопостачання будинку в осінньо-зимовий період.

Для своєчасного включення опалення, окрім підготовки станційного обладнання джерела теплопостачання та теплових мереж міста, ретельної підготовки потребує і сама будівля та внутрішньобудинкова система. Необхідно провести перевірку технічного стану внутрішньобудинкової мережі та конструктивних елементів будівлі та отримати акт готовності до опалювального періоду.

Вказані роботи проводяться на виконання Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж.

Тож управителі будинків, ОСББ, ЖБК, будьте відповідальними! Подбайте про підготовку ваших будинку до початку опалювального періоду. Не покладайтеся на долю, опалювальний сезон 2023/2024 може виявитися ще більш складним за минулий. Проведіть всі необхідні заходи з підготовку, вчасно завершіть роботи та отримайте акти готовності!

Також нагадаємо нашим споживачам, що одним із важливих заходів підготовки до зими є проведення побутової термомодернізації власниками квартир. Адже саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.