Як проводиться нарахування за період відсутності послуги ГВП?

Шановні споживачі!

ТОВ «Євро-Реконструкція» інформує, що за період відсутності послуги з постачання гарячої води плата за послугу не нараховуватиметься. Також за дні відсутності гарячої води не нараховуватиметься плата за функціонування систем ГВП.

Ваш рахунок буде містити обов’язковий платіж – «Плата за абонентське обслуговування».

Також у рахунку може бути відображена сума заборгованості за раніше спожиті послуги, у разі її наявності.

Нагадаємо, що нарахування плати за абонентське обслуговування здійснюється  ТОВ «Євро-Реконструкція»  на виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з моменту укладання індивідуального договору, а також відповідно до п. 39 Постанови КМУ від 08.09.2021 № 1023 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 № 1182», споживачі, в тому числі і ті, що тимчасово не користуються послугою з постачання гарячої води або встановили індивідуальні водопідігрівачі, не звільняються від плати за абонентське обслуговування.

Плата за абонентське обслуговування нараховується щомісячно протягом року, з розрахунку на 1 абонента (квартиру) та виставляється як окремий платіж незалежно від об’єму фактично наданих послуг.

Згідно пункту 11 частини 1 статті 1 Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги»: Плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг, що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), крім випадків, визначених цим Законом, а також за виконання  інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).

Пам’ятайте, сьогодні кожен проведений платіж – це ваш персональний важливий внесок у якісну підготовку, своєчасний початок та надійне проходження опалювального сезону 2022-2023 років.