З найщирішими побажаннями до Дня енергетика!

З найщирішими побажаннями до Дня енергетика!

Шановні колеги, дорогі друзі!

Прийміть найщиріші побажання у день нашого з вами спільного свята — Дня енергетика!

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкують День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Ще більш символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято.

Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, адже від неї залежить життєздатність всіх інших галузей економіки і комфорт, тепло і світло в будинках безлічі людей.

День енергетика — це свято усіх тих, хто коли-небудь був причетний до створення й обслуговування енергетичних систем. День енергетика — це також свято тих, хто й сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі, для кого слова «тепло» і «світло» це ціла епоха.

Важко переоцінити значення роботи наших енергетиків, понад 700 працівників ТОВ «Євро-Реконструкція» з року в рік своєю невтомною працею створюють одне із найнеобхідніших потреб — тепло, яке забезпечує комфорт у домівках киян.

Вагомий відсоток наших працівників – це нове покоління енергетиків, що гідно продовжує традиції своїх попередників та вчителів.

Дорогі колеги, саме від вашого  професіоналізму й відданості справі залежить стабільна робота економіки та якість побуту містян. Ваша щоденна нелегка праця, ваш досвід, ваші золоті руки – все це вселяє впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Шановні енергетики! У день нашого професійного свята і напередодні Нового 2018 року дозвольте сказати щирі слова подяки за самовіддану працю. Побажати всім вам стабільної, безаварійної роботи, нових творчих злетів, щоб результати вашої праці стали міцним фундаментом для нових здобутків на довгі роки.

Міцного здоров’я вам, сімейного благополуччя, добробуту, стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Ваша праця приносить тільки радість і задоволення, а життєва енергія та оптимізм завжди будуть вірними супутниками. Миру і злагоди вам!

 

З повагою,

генеральний директор ТОВ «Євро-Реконструкція» В’ячеслав Селіванов