Заборгованість споживачів станом на 1 липня 2020 року склала понад 400 мільйонів гривень

Заборгованість споживачів станом на 1 липня 2020 року склала понад 400 мільйонів гривень

Шановні споживачі!

Товариством з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (Виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води) було забезпечено надійне  теплопостачання до житлових будинків, бюджетних установ  та юридичних споживачів Дніпровського та Дарницького районів м. Києва, ввіреної зони обслуговування, протягом опалювального періоду 2019-2020 років.

Разом з тим, на сьогодні, внаслідок порушення окремими споживачами умов договірних відносин про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, в частині несвоєчасної оплати коштів за вже отримані послуги, утворилася значна заборгованість перед підприємством. Зокрема, станом на 01.07.2020р. сума заборгованості склала 421 млн. гривень.

Ситуація, яка склалася з наявною заборгованістю, ускладнює процес проведення повноцінної підготовки теплофікаційного обладнання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» до роботи в новому опалювальному сезоні 2020-2021 років. Адже, для своєчасного початку та надійного, безперебійного проходження наступного опалювального періоду, підприємству необхідно провести повноцінну ремонтну кампанію, технічне обслуговування теплогенеруючого обладнання, здійснити закупівлю палива, а також провести модернізацію обладнання в рамках виконання інвестиційної програми на 2020 рік..

Адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звертається до споживачів із проханням терміново погасити існуючу заборгованість за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

З питань оплати існуючої заборгованості та укладання договорів реструктуризації боргу, споживачам, які мають заборгованість за отримані послуги, необхідно терміново звернутися до відділу по роботі з борговими зобов’язаннями правового управління департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»  (пров. Гната Хоткевича, 2, каб №2,  тел.: (066) 088-11-76, (050)  332-85-37).

Звертаємо увагу споживачів, які мають заборгованість за отримані послуги, що у разі несплати та подальшого накопичення суми боргу, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» буде змушене скласти на боржників судові позови та звернутися до Державної виконавчої служби для проведення примусового стягнення боргу. Що, в свою чергу, може призвести до додаткового фінансового навантаження та незручносте у вигляді накладення  арешту на банківські рахунки та карти, рухоме та нерухоме майно боржників, внесення боржників до Єдиного реєстру боржників України та накладення заборони на виїзд боржників за кордон.

Вчасне звернення до відділу по роботі з борговими зобов’язаннями правового управління департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» та вирішення питання реструктуризації  оплати заборгованості дозволить боржникам уникнути негативних наслідків.

В свою чергу, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» висловлює подяку сумлінним та дисциплінованим  споживачам, які здійснюють своєчасні розрахунки за отримані послуги.