Заборгованість споживачів сягнула майже 600 мільйонів гривень

Цього року ми очікуємо один з найскладніших опалювальних сезонів в історії України. Для вчасного початку та сталого проходження опалювального сезону 2022-2023 років, ТОВ «Євро-Реконструкція» проводить комплекс заходів з посиленої підготовки теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Своєчасне завершення ремонтної кампанії та придбання енергоносіїв в необхідних обсягах напряму залежить від рівня оплат та погашення заборгованості.

Сьогодні ми маємо досить складну ситуацію із розрахунками та заборгованістю за опалення та гарячу воду, що негативно впливає на хід виконання запланованих робіт через недостатнє фінансування. Загальна заборгованість споживачів за отримані послуги становить 576 мільйонів гривень. Населення заборгувало майже 540 мільйонів гривень. Борг бізнесу 32 мільйони гривень.

ТОВ «Євро-Реконструкція» звертається до споживачів-боржників з проханням: ТЕРМІНОВО ВРЕГУЛЮЙТЕ ПИТАННЯ ОПЛАТИ ЗАБОРГОВНАОСТІ, – сплатіть суму фактичних нарахувань та заборгованість, або ж зверніться до нас для врегулювання ситуації, шляхом укладення договору реструктуризації.
Для укладання договорів реструктуризації боргу просимо звертатися до Департаменту енергозбуту (пров. Гната Хоткевича, 2). 

У разі тривалої відсутності оплати ТОВ «Євро-Реконструкція» буде змушене спрямувати матеріали боржників до суду.

Шановні споживачі, не ігноруйте питання оплати комунальних послуг  – кожна Ваша оплата вкрай важлива та необхідна для безперебійного теплопостачання до Ваших осель взимку, підтримки економіки та енергетичної безпеки нашої країни!

Віримо в Україну! Віримо в кожного з Вас!
Розраховуємо на підтримку!