Закликаємо споживачів погасити заборгованість за спожиті послуги

Закликаємо споживачів погасити заборгованість за спожиті послуги
Шановні споживачі!

Звертаємо вашу увагу, що 20 серпня 2021 року набув чинності Закон України від 15.07.2021 № 1657-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж», згідно з  п.п. 1 п.12  якого скасовано заборону на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Це означає, що Верховна Рада України дозволила припиняти надання житлово-комунальних послуг у разі їх неоплати.

На жаль, є споживачі, які систематично не сплачують за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, що призводить до накопичення заборгованості. ТОВ «Євро-Реконструкція» завжди відкрите до співпраці зі споживачами, навіть тими, які заборгували значні суми. Зокрема, ми пропонуємо реструктуризувати борг. Лише у випадках, коли споживачі не йдуть на діалог і стають злісними неплатниками, ми вимушені вдаватись до більш суворих заходів.

Закликаємо споживачів, які мають заборгованість, терміново вжити заходів із погашення цієї заборгованостіїї або укласти договір реструктуризації звернувшись до департамента енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ», що знаходиться за адресою: м. Київ, пров. Гната Хоткевича, буд. 2 (каб.2).

Телефони для комунікації зі спеціалістами департаменту:  (044) 277-68-40, (050) 332-85-37.

Разом з тим, ми щиро дякуємо нашим споживачам, які вчасно сплачують за спожиті послуги!

Подбайте завчасно про комфорт та тепло у Ваших оселях.