Зміни режиму роботи Центру обслуговування клієнтів у період дії «червоної» зони

Зміни режиму роботи Центру обслуговування клієнтів у період дії «червоної» зони

Шановні споживачі!

Повідомляємо Вас, що згідно протоколу КМДА № 68 від 28.10.2021р. засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та  постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» ТОВ “Євро-Реконструкція” змінює умови прийому споживачів

З 1 листопада 2021р. отримати консультацію у приміщенні Центру обслуговування клієнтів та звернутися до Департаменту енергозбуту ТОВ «Євро-Реконструкція» буде можливо лише за умови наявності у споживача сертифікату про вакцинацію, негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання.

Додатково звертаємо увагу, що прийом громадян проводиться з дотриманням запобіжних заходів: обов’язкова наявність захисної маски, здійснення заміру температури на вході та дотриманням соціальної дистанції – в приміщенні Центру обслуговування клієнтів може перебувати не більше 10 споживачів.

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»