Звертаємо увагу на необхідність термінової оплати заборгованості!

Звертаємо увагу на необхідність термінової оплати заборгованості!

Шановні споживачі!

Повідомляємо вам про необхідність оплати заборгованості за спожиті комунальні послуги або укладання договору реструктуризації боргу у найкоротші терміни!

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 № 390 «Про внесення змін до постанови КМУ від 05.03.2022 № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану», скасовано заборону щодо примусового стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги  (в тому числі заборгованості, що  утворилася після 24.02.2022 р.) з населення, яке проживає на територіях, які не перебувають під окупацією та на яких не ведуться бойові дії.

Враховуючи складну ситуацію із розрахунками за вже надані послуги протягом опалювального сезону 2022-2023 років та після його завершення виконавець послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» було вимушене підготувати та направити до  суду позовні заяви про примусове стягнення заборгованості за спожиті комунальні послуги.

Нагадаємо, що у рамках виконавчого провадження для споживачів можуть наставати негативні наслідки у вигляді накладання арештів на все рухоме та нерухоме майно та банківські рахунки (в тому числі зарплатні та пенсійні картки) усіх зареєстрованих осіб та співвласників квартир, по яких обліковується заборгованість.

У разі наявності об’єктивних причин, що наразі не дають можливості споживачу повністю розрахуватися із наявною заборгованістю, просимо терміново звернутися до Департаменту енергозбуту ТОВ «Євро-Реконструкція» для укладання договору реструктуризації боргу!

З питань оплати боргу або його реструктуризації для відкликання із суду позовної заяви про примусове стягнення боргу, просимо звертатися до юридичного відділу ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за телефоном: (050) 332-85-37.