Звертаємо увагу на тимчасовий порядок проведення нарахувань за тепло!

Звертаємо увагу на тимчасовий порядок проведення нарахувань за тепло!

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» нагадує про закінчення звітного періоду передачі показників вузлів обліку для  проведення нарахувань плати за спожиту теплову  енергію та надані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Уповноважені представники об’єднань співвласників житлових будинків, які самостійно здійснюють зняття відомостей із первинної бази даних вузлів обліку, звіти про обсяги використаної теплової енергії за березень 2020 року можуть надати одним із наступних способів:

  • надіславши на електронну адресу: [email protected]
  • поштовим відправленням:  02094, м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 20
  • надавши звіт до абонентської скриньки Департаменту енергозбуту.     

Разом з тим, в умовах обмежень, пов’язаних з введенням державного карантину, та у зв’язку з необхідністю запровадження запобіжних заходів для мінімізації ризиків поширення коронавірусної інфекції, повідомляємо, що за відсутності показників про обсяги використаної теплової енергії  споживачами житлових будинків, які оснащені вузлами комерційного обліку теплової енергії, визначення обсягів теплової енергії використаної  за звітний період – березень 2020 року (з 24.02.2020 р. по 25.03.2020 р.) буде проведено розрахунково за фактичним середньодобовим  споживанням попереднього звітного періоду (з 25.01.2020 р. по 23.02.2020 р.) та застосуванням коефіцієнту, що враховує підвищення середньомісячної температури зовнішнього повітря у березні 2020 року проти лютого 2020 року (К = 0,8).

Після закінчення опалювального сезону 2019-2020 рр. представниками ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» будуть зняті відомості з первинної бази даних вузлів комерційного обліку теплової енергії. Коригування відхилень (перерахунок) між розрахунковими обсягами теплової енергії у березні 2020 року та фактичними даними вузлів комерційного обліку на дату закінчення опалювального сезону буде здійснено при проведені нарахувань за  квітень  2020 року.

З повагою,  адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»