До уваги споживачів! Будинкові лічильники теплової енергії для проведення ремонту або заміни до опалювального сезону 2022-2023 років (перелік)

До уваги споживачів! Будинкові лічильники теплової енергії для проведення ремонту або заміни до опалювального сезону 2022-2023 років (перелік)

Шановні споживачі!

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» виконавець послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води доводить до Вашого відома інформацію про перелік багатоквартирних будинків, в яких вузли комерційного обліку теплової енергії вийшли з ладу або викрадені та потребують проведення ремонту або заміни до початку опалювального сезону 2022 – 2023 років.

При цьому зазначаємо, що відповідно до Закону України від 22.06.2017 № 2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку, які встановлені на багатоквартирних будинках споживачів, здійснюється оператором зовнішніх інженерних мереж, яким по зоні теплопостачання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» є КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». Витрати на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (в тому числі ремонт та проведення періодичної повірки) включаються до плати за абонентське обслуговування. Відповідальність за збереження та цілісність вузлів комерційного обліку покладається на власника (співвласників) будівлі, в якій вони встановлені.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» забезпечило надання до оператора зовнішніх інженерних мереж КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» реєстрів вузлів комерційного обліку теплової енергії, які потребують проведення ремонту або заміни до початку опалювального періоду 2022 – 2023 років.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства розвитку та громад України від 28.12.2021 № 358, у разі тимчасового виходу з ладу або втрати вузла комерційного обліку до моменту його відновлення, за умови відсутності даних про обсяги споживання за попередній опалювальний сезон або за 30 діб поточного опалювального сезону, фактичний обсяг споживання теплової енергії визначається за нормою споживання послуги, встановленою органом місцевого самоврядування, що підлягає щомісячному коригуванню виконавцем послуги за фактичною кількістю днів надання послуги та фактичною середньомісячною температурою зовнішнього повітря.

Перелік ВОК, що вийшли з ладу або викрадені та потребують проведення ремонту або заміни до початку опалювального сезону 2022 – 2023 років

З повагою, адміністрація ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»