На засіданні оперативного міського штабу щодо підключення опалення в м.Києві розглянули питання теплопостачання до співвласників будинків ТОВ «Столичний комфорт»

На засіданні оперативного міського штабу щодо підключення опалення в м.Києві розглянули питання теплопостачання до співвласників будинків ТОВ «Столичний комфорт»

Представники ТОВ «Євро-Реконструкція» взяли участь у засіданні оперативного міського штабу з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2023 – 2024 років.

Серед проблемних питань, які виникають під час підключення житлових будинків до опалення, розглядалося питання укладання договірних відносин щодо забезпечення запуску теплопостачання до співвласників будинків ТОВ «Столичний комфорт» по вул. Євгена Сверстюка №№ 6 (секція А), 6 (секція В), 6-А, 6-В, 6-Г, 6-Д, 6-Е.

Нагадаємо, що 20 жовтня 2023 року, з метою забезпечення надійного теплопостачання співвласників зазначених Будинків в опалювальному сезоні 2023-2024 років, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» звернулося з листом до ТОВ «Столичний комфорт», Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА та Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації з проханням провести оперативну нараду та запропонувало розглянути законодавчі варіанти врегулювання проблеми, пов’язаної із запуском послуги теплопостачання до вказаних будинків.

На сьогоднішній день співвласниками зазначених Будинків не виконанні вимоги Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо зміни моделі договірних відносин та укладання договорів про надання послуги з постачання теплової енергії із Виконавцем послуг.

Разом з тим, ТОВ «Євро-Реконструкція» розуміє складність ситуації та йде на зустріч співвласникам зазначених Будинків з метою забезпечення надійного теплопостачання до їх осель.

Так, у результаті обговорення питання на засіданні оперативного міського штабу було прийнято рішення:

  • Укласти між ТОВ «Євро-Реконструкція» (Виконавцем послуг) та усіма співвласниками Будинків, в порядку встановленому чинним законодавством, індивідуальні договори про надання послуг з постачання теплової енергії, (з наданням усіма співвласниками Будинків усіх необхідних документів, необхідних для заключення договорів, за спрощеною процедурою), а також укласти між ТОВ «Євро-Реконструкція» та забудовником договори про надання послуг з постачання теплової енергії на період – до моменту укладання індивідуальних договорів про надання послуг з усіма співвласниками Будинків (враховуючи помешкання/квартири, які на даний момент є незаселені).

У разі виникнення ситуації подальшої відсутності укладених індивідуальних договір з усіма співвласниками Будинків, а саме: ненаданням усіма співвласниками документів для заключення індивідуальних договорів, як вихід із ситуації, для забезпечення запуску теплопостачання Товариством також  може бути запропоновано наступне:

  • до моменту укладання між Товариством (Виконавцем послуг) та усіма співвласниками Будинків, в порядку встановленому чинним законодавством, індивідуальних договорів про надання послуг з постачання теплової енергії, теплопостачання Будинків здійснювати відповідно до раніше укладених договорів між Товариством та ТОВ «Столичний комфорт» (для цього ТОВ «Столичний комфорт» необхідно відізвати направлений до Товариства лист від 15.07.2023 № 15/07/23-1 про розірвання Договорів на постачання теплової енергії).

Також звертаємо особливу увагу на відсутність Актів готовності зазначених Будинків до опалювального періоду 2023-2024 років. Підготовка будівель є обов’язковою умовою старту опалювального сезону в Будинку та є одним із важливих заходів для забезпечення надійної та стабільної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий сезон.

ТОВ «Євро-Реконструкція» робить все залежне від підприємства для того, щоб співвласники, зазначених будинків, якнайшвидше були з теплом!