Повідомлення про розміщення на сайті публічних індивідуальних договорів приєднання

Повідомлення про розміщення на сайті публічних індивідуальних договорів приєднання

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» повідомляє про укладення публічних  індивідуальних договорів приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, згідно порядку визначеного Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Затверджені Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води, які є публічними договорами приєднання і укладаються з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» публікує текст публічних договорів приєднання про надання послуги з постачання теплової енергії та про надання послуги з постачання гарячої води. Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Додатково: вартістю послуги є встановлений відповідно до законодавства тариф на відповідні послуги. Розмір тарифу зазначено на офіційному веб-сайті виконавця послуг ТОВ «Євро-Реконструкція»: https://tec4.kiev.ua/.
Розмір тарифу може бути змінено у разі прийняття компетентним органом відповідного рішення.

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з постачання гарячої води

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з постачання теплової енергії

Технічні характеристики будівель

Розрахунок абонплати

Повідомлення про обробку персональних даних