ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» розпочинає запуск теплопостачання до житлових будинків ТОВ «Столичний комфорт»

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» розпочинає запуск теплопостачання до житлових будинків ТОВ «Столичний комфорт»

Шановні споживачі,
співвласники будинків ТОВ «Столичний комфорт» по вул. Євгена Сверстюка №№ 6 (секція А), 6 (секція В), 6-А, 6-В, 6-Г, 6-Д, 6-Е, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» інформує Вас про початок підключення теплопостачання до Ваших будинків з 10.11.2023

ТОВ «Євро-Реконструкція» отримано листа від ТОВ «Столичний комфорт» про відкликання листа від 15.07.2023 № 15/07/23-1 щодо розірвання з 01 вересня 2023 року колективних договорів на постачання теплової енергії до багатоквартирних будинків №№ 6, 6-а, 6-в, 6-г, 6-д, 6-е на вул. Євгена Сверстюка у Дніпровському районі міста Києва (ЖК «Галактика) та пролонгації дії даних договорів на опалювальний сезон 2023-2024 років.

Таким чином, питання укладання договірних відносин та забезпечення теплопостачання мешканців даних будинків в опалювальному сезоні 2023-2024 років врегульоване.

10 листопада 2023 року ТОВ «Євро-Реконструкція» видані наряди на підключення будинків до мереж теплопостачання.

ТОВ «Євро-Реконструкція» робить все залежне від підприємства для того, щоб співвласники зазначених будинків якнайшвидше були з теплом!

Як вже повідомлялося раніше, за фактичних обставин, що виникли через дії управителя будинків ТОВ «Столичний комфорт» у Товариства була відсутня можливість для укладання індивідуальних договорів з усіма співвласниками зазначених будинків, відповідно до вимог чинного законодавства, і, як наслідок, була відсутня можливість для запуску теплопостачання до даних будинків.

Єдиним законодавчим шляхом врегулювання ситуації, що склалася з запуском теплопостачання, для підключення Будинків до тепла в опалювальному періоді 2023-2024 років, залишалося саме укладання чи подовження дії колективних договорів на постачання теплової енергії між управителем зазначених будинків та Товариством.