ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” запрошує до співпраці організації, що здійснюють повірку індивідульних лічильників тепла та гарячої води

ТОВ “ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ” запрошує до співпраці організації, що здійснюють повірку індивідульних лічильників тепла та гарячої води

До уваги організацій, уповноважених на проведення повірки засобів вимірювальної техніки (індивідуальних приладів обліку теплової енергії та гарячої води споживачів комунальних послуг), що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології.

З метою покращення якості обслуговування споживачів та спрощення процедури прийняття індивідуальних приладів обліку теплової енергії та гарячої води споживачів на абонентський облік після проведення їх періодичної повірки (заміни, встановлення), шляхом отримання виконавцем послуг документів про проходження повірки (заміни, встановлення) індивідуальних приладів обліку у споживачів безпосередньо від організації, яка здійснювала дані роботи, виконавець послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» пропонує організаціям, уповноваженим на проведення робіт у сфері законодавчо регульованої метрології укласти Договір про співпрацю.

Проект Договору про співпрацю викладений нижче.

З питань укладання Договору про співпрацю просимо звертатися до Департаменту енергозбуту ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» за адресою: м. Київ, пров. Гната Хоткевича, 2, тел: (044) 277-68-40.

Проект Договору про співпрацю