УВАГА! Індивідуальні лічильники тепла та гарячої води будуть прийняті на абонентський облік з дати проведення їх повірки!

УВАГА! Індивідуальні лічильники тепла та гарячої води будуть прийняті на абонентський облік з дати проведення їх повірки!

Шановні споживачі!

З метою забезпечення виконання вимог чинного законодавства, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» було проінформовано споживачів про необхідність проведення періодичної повірки індивідуальних приладів обліку теплової енергії та гарячої води, в яких закінчився термін повірки, та надання підтверджуючих документів про проведення повірки.

Інформування було здійснено шляхом розміщення повідомлень в рахунках на оплату наданих послуг та за допомогою телефонного автоматичного сповіщення споживачів.

Дані заходи були направлені на забезпечення проведення споживачами повірки лічильників, з метою недопущення нарахувань плати за надані послуги за нормативами споживання послуг, як цього вимагає Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.

Враховуючи значну кількість індивідуальних приладів обліку споживачів, в яких вже закінчився строк чинності періодичної повірки, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» щоденно отримується та опрацьовується понад 500 звернень щодо прийняття лічильників на абонентський облік після їх повірки.

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» робить все можливе задля якнайшвидшого опрацювання отриманих документів про проведення повірки лічильників та повідомляє споживачам:

  • індивідуальні прилади обліку споживачів будуть прийняті на абонентський облік Виконавцем послуг з моменту проведення їх повірки (дата повірки зазначається у Свідоцтві про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки);
  • у разі несвоєчасного надання споживачем документів про проведення повірки, Виконавцем послуг буде здійснено перерахунок плати за надані послуги з дати проведення повірки приладу обліку (яка зазначена у Свідоцтві про повірку), з урахуванням фактичних показань приладу обліку.

Нагадаємо, що для прийняття індивідуального приладу обліку на абонентський облік, після проведення його періодичної повірки, споживачу необхідно надати (направити) до ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» підтверджуючі документи про повірку (Свідоцтво про повірку та Акт із фіксацією показників приладу обліку), одним із зручних для споживача способів:

  • електронним відправленням: [email protected] ;
  • поштовим відправленням: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 20;
  • консультанту в Центрі обслуговування споживачів: м. Київ, вул. Павла Усенка, 3.

Як повідомлялося раніше, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» листом від 19.09.2023 року звернувся до Першого віце-прем’єр-міністра України, Міністра економіки України Юлії СВИРИДЕНКО щодо необхідності пролонгації (подовження) терміну повірки квартирних приладів обліку теплової енергії та гарячої води на період введення воєнного стану в Україні та внесення відповідної законодавчої ініціативи – змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2023 р. № 440 «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану».

Роз’яснення з даного питання, надані Міністерством економіки України, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» було опубліковано на сайті підприємства за посиланням: https://tec4.kiev.ua/ministerstvom-ekonomiky-ukrayiny-nadani-roz-yasnennya-shhodo-povirky-kvartyrnyh-lichylnykiv-tepla-ta-garyachoyi-vody-na-period-vvedennya-voyennogo-stanu-v-ukrayini/.